Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Metin Arslan
METİN ARSLAN (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN ARSLAN (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. METİN ARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. METİN ARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METİN ARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METİN ARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METİN ARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METİN ARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METİN ARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.METİN,  ARSLAN,   ÇorumMETİN ARSLAN Muayene ÜcretiMETİN ARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN ARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN ARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN ARSLAN Hakkında BilgiYorumlarMETİN ARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN ARSLAN HakkındaMETİN ARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN ARSLAN ÖzgeçmişiMETİN ARSLAN RandevuMETİN ARSLAN MuayenehaneMETİN ARSLAN Muayene ÜcretiMETİN ARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN ARSLAN BulGetirMETİN ARSLAN NeredeCep NoMETİN ARSLAN UzmanıMETİN ARSLAN Özel MuayeneMETİN ARSLAN NumarasıMETİN ARSLAN Nerede ÇalışıyorMETİN ARSLAN GörevliUzmanlıkAileMETİN ARSLAN ŞikayetMETİN ARSLAN ÖneriMETİN ARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN ARSLAN KimdirSekreterHemşireMETİN ARSLAN Yeni BilgileriMETİN ARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN ARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN ARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN ARSLAN Doğum TarihiİrtibatMETİN ARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkMETİN ARSLAN ÖzgeçmişMETİN ARSLAN BiyografiCerrahisiMETİN ARSLAN DoktordurMETİN ARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN ARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN ARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,621 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır