Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Hüseyin Yildiz
HÜSEYİN YILDIZ (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN YILDIZ (Çorum Kulak Burun Bogaz Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. HÜSEYİN YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. HÜSEYİN YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.HÜSEYİN,  YILDIZ,   ÇorumHÜSEYİN YILDIZ Muayene ÜcretiHÜSEYİN YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN YILDIZ HakkındaHÜSEYİN YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN YILDIZ ÖzgeçmişiHÜSEYİN YILDIZ RandevuHÜSEYİN YILDIZ MuayenehaneHÜSEYİN YILDIZ Muayene ÜcretiHÜSEYİN YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN YILDIZ BulGetirHÜSEYİN YILDIZ NeredeCep NoHÜSEYİN YILDIZ UzmanıHÜSEYİN YILDIZ Özel MuayeneHÜSEYİN YILDIZ NumarasıHÜSEYİN YILDIZ Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN YILDIZ GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN YILDIZ ŞikayetHÜSEYİN YILDIZ ÖneriHÜSEYİN YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN YILDIZ KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN YILDIZ Yeni BilgileriHÜSEYİN YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN YILDIZ Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN YILDIZ ÖzgeçmişHÜSEYİN YILDIZ BiyografiCerrahisiHÜSEYİN YILDIZ DoktordurHÜSEYİN YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKulakBurunBogaz-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,960 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır