Doktor Bilgileri

Dr. Gürkan Karaca
Gürkan Karaca (Çorum Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Gürkan Karaca (Çorum Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Gürkan Karaca hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Gürkan Karaca iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Gürkan Karaca ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Gürkan Karaca ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Gürkan Karaca ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Gürkan Karaca ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Gürkan Karaca ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Gürkan,  Karaca,   ÇorumGürkan Karaca Muayene ÜcretiGürkan Karaca Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGürkan Karaca Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGürkan Karaca ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGürkan Karaca Hakkında BilgiYorumlarGürkan Karaca KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGürkan Karaca HakkındaGürkan Karaca Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGürkan Karaca ÖzgeçmişiGürkan Karaca RandevuGürkan Karaca MuayenehaneGürkan Karaca Muayene ÜcretiGürkan Karaca ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGürkan Karaca BulGetirGürkan Karaca NeredeCep NoGürkan Karaca UzmanıGürkan Karaca Özel MuayeneGürkan Karaca NumarasıGürkan Karaca Nerede ÇalışıyorGürkan Karaca GörevliUzmanlıkAileGürkan Karaca ŞikayetGürkan Karaca ÖneriGürkan Karaca EleştiriHastalıklarıYorumlarGürkan Karaca KimdirSekreterHemşireGürkan Karaca Yeni BilgileriGürkan Karaca Hakkında BilgiCerrahHekimGürkan Karaca AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGürkan Karaca TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGürkan Karaca Doğum TarihiİrtibatGürkan Karaca Tedavi OlanlarSağlıkGürkan Karaca ÖzgeçmişGürkan Karaca BiyografiCerrahisiGürkan Karaca DoktordurGürkan Karaca Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGürkan Karaca TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGürkan Karaca Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,745 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır