Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yusuf Karavelioğlu
YUSUF KARAVELİOĞLU (Çorum Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU (Çorum Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YUSUF KARAVELİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YUSUF KARAVELİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF KARAVELİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YUSUF,  KARAVELİOĞLU,   ÇorumYUSUF KARAVELİOĞLU Muayene ÜcretiYUSUF KARAVELİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF KARAVELİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF KARAVELİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF KARAVELİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarYUSUF KARAVELİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF KARAVELİOĞLU HakkındaYUSUF KARAVELİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF KARAVELİOĞLU ÖzgeçmişiYUSUF KARAVELİOĞLU RandevuYUSUF KARAVELİOĞLU MuayenehaneYUSUF KARAVELİOĞLU Muayene ÜcretiYUSUF KARAVELİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF KARAVELİOĞLU BulGetirYUSUF KARAVELİOĞLU NeredeCep NoYUSUF KARAVELİOĞLU UzmanıYUSUF KARAVELİOĞLU Özel MuayeneYUSUF KARAVELİOĞLU NumarasıYUSUF KARAVELİOĞLU Nerede ÇalışıyorYUSUF KARAVELİOĞLU GörevliUzmanlıkAileYUSUF KARAVELİOĞLU ŞikayetYUSUF KARAVELİOĞLU ÖneriYUSUF KARAVELİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF KARAVELİOĞLU KimdirSekreterHemşireYUSUF KARAVELİOĞLU Yeni BilgileriYUSUF KARAVELİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF KARAVELİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF KARAVELİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF KARAVELİOĞLU Doğum TarihiİrtibatYUSUF KARAVELİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF KARAVELİOĞLU ÖzgeçmişYUSUF KARAVELİOĞLU BiyografiCerrahisiYUSUF KARAVELİOĞLU DoktordurYUSUF KARAVELİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF KARAVELİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF KARAVELİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,841 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır