Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yilmaz Aytan
YİLMAZ AYTAN (Çorum Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YİLMAZ AYTAN (Çorum Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YİLMAZ AYTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YİLMAZ AYTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YİLMAZ AYTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YİLMAZ AYTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YİLMAZ AYTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YİLMAZ AYTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YİLMAZ AYTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YİLMAZ,  AYTAN,   ÇorumYİLMAZ AYTAN Muayene ÜcretiYİLMAZ AYTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYİLMAZ AYTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYİLMAZ AYTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYİLMAZ AYTAN Hakkında BilgiYorumlarYİLMAZ AYTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYİLMAZ AYTAN HakkındaYİLMAZ AYTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYİLMAZ AYTAN ÖzgeçmişiYİLMAZ AYTAN RandevuYİLMAZ AYTAN MuayenehaneYİLMAZ AYTAN Muayene ÜcretiYİLMAZ AYTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYİLMAZ AYTAN BulGetirYİLMAZ AYTAN NeredeCep NoYİLMAZ AYTAN UzmanıYİLMAZ AYTAN Özel MuayeneYİLMAZ AYTAN NumarasıYİLMAZ AYTAN Nerede ÇalışıyorYİLMAZ AYTAN GörevliUzmanlıkAileYİLMAZ AYTAN ŞikayetYİLMAZ AYTAN ÖneriYİLMAZ AYTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYİLMAZ AYTAN KimdirSekreterHemşireYİLMAZ AYTAN Yeni BilgileriYİLMAZ AYTAN Hakkında BilgiCerrahHekimYİLMAZ AYTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYİLMAZ AYTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYİLMAZ AYTAN Doğum TarihiİrtibatYİLMAZ AYTAN Tedavi OlanlarSağlıkYİLMAZ AYTAN ÖzgeçmişYİLMAZ AYTAN BiyografiCerrahisiYİLMAZ AYTAN DoktordurYİLMAZ AYTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYİLMAZ AYTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYİLMAZ AYTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 86,686 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır