Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Füsun İnceer Kara
FÜSUN İNCEER KARA (Çorum Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FÜSUN İNCEER KARA (Çorum Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FÜSUN İNCEER KARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FÜSUN İNCEER KARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FÜSUN İNCEER KARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FÜSUN İNCEER KARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FÜSUN İNCEER KARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FÜSUN İNCEER KARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FÜSUN İNCEER KARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FÜSUN,  İNCEER,  KARA,   ÇorumFÜSUN İNCEER KARA Muayene ÜcretiFÜSUN İNCEER KARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFÜSUN İNCEER KARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFÜSUN İNCEER KARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFÜSUN İNCEER KARA Hakkında BilgiYorumlarFÜSUN İNCEER KARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFÜSUN İNCEER KARA HakkındaFÜSUN İNCEER KARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFÜSUN İNCEER KARA ÖzgeçmişiFÜSUN İNCEER KARA RandevuFÜSUN İNCEER KARA MuayenehaneFÜSUN İNCEER KARA Muayene ÜcretiFÜSUN İNCEER KARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFÜSUN İNCEER KARA BulGetirFÜSUN İNCEER KARA NeredeCep NoFÜSUN İNCEER KARA UzmanıFÜSUN İNCEER KARA Özel MuayeneFÜSUN İNCEER KARA NumarasıFÜSUN İNCEER KARA Nerede ÇalışıyorFÜSUN İNCEER KARA GörevliUzmanlıkAileFÜSUN İNCEER KARA ŞikayetFÜSUN İNCEER KARA ÖneriFÜSUN İNCEER KARA EleştiriHastalıklarıYorumlarFÜSUN İNCEER KARA KimdirSekreterHemşireFÜSUN İNCEER KARA Yeni BilgileriFÜSUN İNCEER KARA Hakkında BilgiCerrahHekimFÜSUN İNCEER KARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFÜSUN İNCEER KARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFÜSUN İNCEER KARA Doğum TarihiİrtibatFÜSUN İNCEER KARA Tedavi OlanlarSağlıkFÜSUN İNCEER KARA ÖzgeçmişFÜSUN İNCEER KARA BiyografiCerrahisiFÜSUN İNCEER KARA DoktordurFÜSUN İNCEER KARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFÜSUN İNCEER KARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFÜSUN İNCEER KARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,689 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır