Doktor Bilgileri

Dr. Osman Karaarslan
OSMAN KARAARSLAN (Çorum Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OSMAN KARAARSLAN (Çorum Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. OSMAN KARAARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. OSMAN KARAARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OSMAN KARAARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OSMAN KARAARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OSMAN KARAARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OSMAN KARAARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OSMAN KARAARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.OSMAN,  KARAARSLAN,   ÇorumOSMAN KARAARSLAN Muayene ÜcretiOSMAN KARAARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOSMAN KARAARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOSMAN KARAARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOSMAN KARAARSLAN Hakkında BilgiYorumlarOSMAN KARAARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOSMAN KARAARSLAN HakkındaOSMAN KARAARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOSMAN KARAARSLAN ÖzgeçmişiOSMAN KARAARSLAN RandevuOSMAN KARAARSLAN MuayenehaneOSMAN KARAARSLAN Muayene ÜcretiOSMAN KARAARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOSMAN KARAARSLAN BulGetirOSMAN KARAARSLAN NeredeCep NoOSMAN KARAARSLAN UzmanıOSMAN KARAARSLAN Özel MuayeneOSMAN KARAARSLAN NumarasıOSMAN KARAARSLAN Nerede ÇalışıyorOSMAN KARAARSLAN GörevliUzmanlıkAileOSMAN KARAARSLAN ŞikayetOSMAN KARAARSLAN ÖneriOSMAN KARAARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarOSMAN KARAARSLAN KimdirSekreterHemşireOSMAN KARAARSLAN Yeni BilgileriOSMAN KARAARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimOSMAN KARAARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOSMAN KARAARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOSMAN KARAARSLAN Doğum TarihiİrtibatOSMAN KARAARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkOSMAN KARAARSLAN ÖzgeçmişOSMAN KARAARSLAN BiyografiCerrahisiOSMAN KARAARSLAN DoktordurOSMAN KARAARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOSMAN KARAARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOSMAN KARAARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 71,114 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır