Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Gürkan Uzunonat
GÜRKAN UZUNONAT (Çorum Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜRKAN UZUNONAT (Çorum Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. GÜRKAN UZUNONAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. GÜRKAN UZUNONAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜRKAN UZUNONAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜRKAN UZUNONAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜRKAN UZUNONAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜRKAN UZUNONAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜRKAN UZUNONAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.GÜRKAN,  UZUNONAT,   ÇorumGÜRKAN UZUNONAT Muayene ÜcretiGÜRKAN UZUNONAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜRKAN UZUNONAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜRKAN UZUNONAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜRKAN UZUNONAT Hakkında BilgiYorumlarGÜRKAN UZUNONAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜRKAN UZUNONAT HakkındaGÜRKAN UZUNONAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜRKAN UZUNONAT ÖzgeçmişiGÜRKAN UZUNONAT RandevuGÜRKAN UZUNONAT MuayenehaneGÜRKAN UZUNONAT Muayene ÜcretiGÜRKAN UZUNONAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜRKAN UZUNONAT BulGetirGÜRKAN UZUNONAT NeredeCep NoGÜRKAN UZUNONAT UzmanıGÜRKAN UZUNONAT Özel MuayeneGÜRKAN UZUNONAT NumarasıGÜRKAN UZUNONAT Nerede ÇalışıyorGÜRKAN UZUNONAT GörevliUzmanlıkAileGÜRKAN UZUNONAT ŞikayetGÜRKAN UZUNONAT ÖneriGÜRKAN UZUNONAT EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜRKAN UZUNONAT KimdirSekreterHemşireGÜRKAN UZUNONAT Yeni BilgileriGÜRKAN UZUNONAT Hakkında BilgiCerrahHekimGÜRKAN UZUNONAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜRKAN UZUNONAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜRKAN UZUNONAT Doğum TarihiİrtibatGÜRKAN UZUNONAT Tedavi OlanlarSağlıkGÜRKAN UZUNONAT ÖzgeçmişGÜRKAN UZUNONAT BiyografiCerrahisiGÜRKAN UZUNONAT DoktordurGÜRKAN UZUNONAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜRKAN UZUNONAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜRKAN UZUNONAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,519 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır