Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Semra İnmez
SEMRA İNMEZ (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMRA İNMEZ (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEMRA İNMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEMRA İNMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMRA İNMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMRA İNMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMRA İNMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMRA İNMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMRA İNMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEMRA,  İNMEZ,   ÇorumSEMRA İNMEZ Muayene ÜcretiSEMRA İNMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMRA İNMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMRA İNMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMRA İNMEZ Hakkında BilgiYorumlarSEMRA İNMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMRA İNMEZ HakkındaSEMRA İNMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMRA İNMEZ ÖzgeçmişiSEMRA İNMEZ RandevuSEMRA İNMEZ MuayenehaneSEMRA İNMEZ Muayene ÜcretiSEMRA İNMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMRA İNMEZ BulGetirSEMRA İNMEZ NeredeCep NoSEMRA İNMEZ UzmanıSEMRA İNMEZ Özel MuayeneSEMRA İNMEZ NumarasıSEMRA İNMEZ Nerede ÇalışıyorSEMRA İNMEZ GörevliUzmanlıkAileSEMRA İNMEZ ŞikayetSEMRA İNMEZ ÖneriSEMRA İNMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMRA İNMEZ KimdirSekreterHemşireSEMRA İNMEZ Yeni BilgileriSEMRA İNMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimSEMRA İNMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMRA İNMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMRA İNMEZ Doğum TarihiİrtibatSEMRA İNMEZ Tedavi OlanlarSağlıkSEMRA İNMEZ ÖzgeçmişSEMRA İNMEZ BiyografiCerrahisiSEMRA İNMEZ DoktordurSEMRA İNMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMRA İNMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMRA İNMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,291 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır