Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sabri Laçin
SABRİ LAÇİN (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABRİ LAÇİN (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SABRİ LAÇİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SABRİ LAÇİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABRİ LAÇİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABRİ LAÇİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABRİ LAÇİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABRİ LAÇİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABRİ LAÇİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SABRİ,  LAÇİN,   ÇorumSABRİ LAÇİN Muayene ÜcretiSABRİ LAÇİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABRİ LAÇİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABRİ LAÇİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABRİ LAÇİN Hakkında BilgiYorumlarSABRİ LAÇİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABRİ LAÇİN HakkındaSABRİ LAÇİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABRİ LAÇİN ÖzgeçmişiSABRİ LAÇİN RandevuSABRİ LAÇİN MuayenehaneSABRİ LAÇİN Muayene ÜcretiSABRİ LAÇİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABRİ LAÇİN BulGetirSABRİ LAÇİN NeredeCep NoSABRİ LAÇİN UzmanıSABRİ LAÇİN Özel MuayeneSABRİ LAÇİN NumarasıSABRİ LAÇİN Nerede ÇalışıyorSABRİ LAÇİN GörevliUzmanlıkAileSABRİ LAÇİN ŞikayetSABRİ LAÇİN ÖneriSABRİ LAÇİN EleştiriHastalıklarıYorumlarSABRİ LAÇİN KimdirSekreterHemşireSABRİ LAÇİN Yeni BilgileriSABRİ LAÇİN Hakkında BilgiCerrahHekimSABRİ LAÇİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABRİ LAÇİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABRİ LAÇİN Doğum TarihiİrtibatSABRİ LAÇİN Tedavi OlanlarSağlıkSABRİ LAÇİN ÖzgeçmişSABRİ LAÇİN BiyografiCerrahisiSABRİ LAÇİN DoktordurSABRİ LAÇİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABRİ LAÇİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABRİ LAÇİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,369 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır