Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Pinar Yildirim Kaya
PINAR YILDIRIM KAYA (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor PINAR YILDIRIM KAYA (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. PINAR YILDIRIM KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. PINAR YILDIRIM KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor PINAR YILDIRIM KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor PINAR YILDIRIM KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor PINAR YILDIRIM KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor PINAR YILDIRIM KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor PINAR YILDIRIM KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.PINAR,  YILDIRIM,  KAYA,   ÇorumPINAR YILDIRIM KAYA Muayene ÜcretiPINAR YILDIRIM KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerPINAR YILDIRIM KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriPINAR YILDIRIM KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarPINAR YILDIRIM KAYA Hakkında BilgiYorumlarPINAR YILDIRIM KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiPINAR YILDIRIM KAYA HakkındaPINAR YILDIRIM KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıPINAR YILDIRIM KAYA ÖzgeçmişiPINAR YILDIRIM KAYA RandevuPINAR YILDIRIM KAYA MuayenehanePINAR YILDIRIM KAYA Muayene ÜcretiPINAR YILDIRIM KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraPINAR YILDIRIM KAYA BulGetirPINAR YILDIRIM KAYA NeredeCep NoPINAR YILDIRIM KAYA UzmanıPINAR YILDIRIM KAYA Özel MuayenePINAR YILDIRIM KAYA NumarasıPINAR YILDIRIM KAYA Nerede ÇalışıyorPINAR YILDIRIM KAYA GörevliUzmanlıkAilePINAR YILDIRIM KAYA ŞikayetPINAR YILDIRIM KAYA ÖneriPINAR YILDIRIM KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarPINAR YILDIRIM KAYA KimdirSekreterHemşirePINAR YILDIRIM KAYA Yeni BilgileriPINAR YILDIRIM KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimPINAR YILDIRIM KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikPINAR YILDIRIM KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviPINAR YILDIRIM KAYA Doğum TarihiİrtibatPINAR YILDIRIM KAYA Tedavi OlanlarSağlıkPINAR YILDIRIM KAYA ÖzgeçmişPINAR YILDIRIM KAYA BiyografiCerrahisiPINAR YILDIRIM KAYA DoktordurPINAR YILDIRIM KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıPINAR YILDIRIM KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirPINAR YILDIRIM KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,776 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır