Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Altinok
MEHMET ALTINOK (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ALTINOK (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET ALTINOK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET ALTINOK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ALTINOK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ALTINOK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ALTINOK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ALTINOK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ALTINOK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  ALTINOK,   ÇorumMEHMET ALTINOK Muayene ÜcretiMEHMET ALTINOK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ALTINOK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ALTINOK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ALTINOK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ALTINOK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ALTINOK HakkındaMEHMET ALTINOK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ALTINOK ÖzgeçmişiMEHMET ALTINOK RandevuMEHMET ALTINOK MuayenehaneMEHMET ALTINOK Muayene ÜcretiMEHMET ALTINOK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ALTINOK BulGetirMEHMET ALTINOK NeredeCep NoMEHMET ALTINOK UzmanıMEHMET ALTINOK Özel MuayeneMEHMET ALTINOK NumarasıMEHMET ALTINOK Nerede ÇalışıyorMEHMET ALTINOK GörevliUzmanlıkAileMEHMET ALTINOK ŞikayetMEHMET ALTINOK ÖneriMEHMET ALTINOK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ALTINOK KimdirSekreterHemşireMEHMET ALTINOK Yeni BilgileriMEHMET ALTINOK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ALTINOK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ALTINOK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ALTINOK Doğum TarihiİrtibatMEHMET ALTINOK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ALTINOK ÖzgeçmişMEHMET ALTINOK BiyografiCerrahisiMEHMET ALTINOK DoktordurMEHMET ALTINOK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ALTINOK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ALTINOK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,038 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır