Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mustafa Uzun
MUSTAFA UZUN (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA UZUN (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MUSTAFA UZUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MUSTAFA UZUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA UZUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA UZUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA UZUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA UZUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA UZUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MUSTAFA,  UZUN,   ÇorumMUSTAFA UZUN Muayene ÜcretiMUSTAFA UZUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA UZUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA UZUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA UZUN Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA UZUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA UZUN HakkındaMUSTAFA UZUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA UZUN ÖzgeçmişiMUSTAFA UZUN RandevuMUSTAFA UZUN MuayenehaneMUSTAFA UZUN Muayene ÜcretiMUSTAFA UZUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA UZUN BulGetirMUSTAFA UZUN NeredeCep NoMUSTAFA UZUN UzmanıMUSTAFA UZUN Özel MuayeneMUSTAFA UZUN NumarasıMUSTAFA UZUN Nerede ÇalışıyorMUSTAFA UZUN GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA UZUN ŞikayetMUSTAFA UZUN ÖneriMUSTAFA UZUN EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA UZUN KimdirSekreterHemşireMUSTAFA UZUN Yeni BilgileriMUSTAFA UZUN Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA UZUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA UZUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA UZUN Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA UZUN Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA UZUN ÖzgeçmişMUSTAFA UZUN BiyografiCerrahisiMUSTAFA UZUN DoktordurMUSTAFA UZUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA UZUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA UZUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,442 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır