Doktor Bilgileri

Dr. İsmail Kiliç
İSMAİL KILIÇ (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL KILIÇ (Çorum Kadin Hastalıkları ve Doğum Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İSMAİL KILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İSMAİL KILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL KILIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL KILIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL KILIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL KILIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL KILIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İSMAİL,  KILIÇ,   ÇorumİSMAİL KILIÇ Muayene ÜcretiİSMAİL KILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL KILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL KILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL KILIÇ Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL KILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL KILIÇ HakkındaİSMAİL KILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL KILIÇ ÖzgeçmişiİSMAİL KILIÇ RandevuİSMAİL KILIÇ MuayenehaneİSMAİL KILIÇ Muayene ÜcretiİSMAİL KILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL KILIÇ BulGetirİSMAİL KILIÇ NeredeCep NoİSMAİL KILIÇ UzmanıİSMAİL KILIÇ Özel MuayeneİSMAİL KILIÇ NumarasıİSMAİL KILIÇ Nerede ÇalışıyorİSMAİL KILIÇ GörevliUzmanlıkAileİSMAİL KILIÇ ŞikayetİSMAİL KILIÇ ÖneriİSMAİL KILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL KILIÇ KimdirSekreterHemşireİSMAİL KILIÇ Yeni BilgileriİSMAİL KILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL KILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL KILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL KILIÇ Doğum TarihiİrtibatİSMAİL KILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL KILIÇ ÖzgeçmişİSMAİL KILIÇ BiyografiCerrahisiİSMAİL KILIÇ DoktordurİSMAİL KILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL KILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL KILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadinHastalıklarıveDoğum-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,736 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır