Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ümit Görkem
ÜMİT GÖRKEM (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMİT GÖRKEM (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÜMİT GÖRKEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÜMİT GÖRKEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMİT GÖRKEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMİT GÖRKEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMİT GÖRKEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMİT GÖRKEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMİT GÖRKEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÜMİT,  GÖRKEM,   ÇorumÜMİT GÖRKEM Muayene ÜcretiÜMİT GÖRKEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMİT GÖRKEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMİT GÖRKEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMİT GÖRKEM Hakkında BilgiYorumlarÜMİT GÖRKEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMİT GÖRKEM HakkındaÜMİT GÖRKEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMİT GÖRKEM ÖzgeçmişiÜMİT GÖRKEM RandevuÜMİT GÖRKEM MuayenehaneÜMİT GÖRKEM Muayene ÜcretiÜMİT GÖRKEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMİT GÖRKEM BulGetirÜMİT GÖRKEM NeredeCep NoÜMİT GÖRKEM UzmanıÜMİT GÖRKEM Özel MuayeneÜMİT GÖRKEM NumarasıÜMİT GÖRKEM Nerede ÇalışıyorÜMİT GÖRKEM GörevliUzmanlıkAileÜMİT GÖRKEM ŞikayetÜMİT GÖRKEM ÖneriÜMİT GÖRKEM EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMİT GÖRKEM KimdirSekreterHemşireÜMİT GÖRKEM Yeni BilgileriÜMİT GÖRKEM Hakkında BilgiCerrahHekimÜMİT GÖRKEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMİT GÖRKEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMİT GÖRKEM Doğum TarihiİrtibatÜMİT GÖRKEM Tedavi OlanlarSağlıkÜMİT GÖRKEM ÖzgeçmişÜMİT GÖRKEM BiyografiCerrahisiÜMİT GÖRKEM DoktordurÜMİT GÖRKEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMİT GÖRKEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMİT GÖRKEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 98,389 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır