Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Kiliç
MEHMET KILIÇ (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET KILIÇ (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET KILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET KILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET KILIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET KILIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET KILIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET KILIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET KILIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  KILIÇ,   ÇorumMEHMET KILIÇ Muayene ÜcretiMEHMET KILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET KILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET KILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET KILIÇ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET KILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET KILIÇ HakkındaMEHMET KILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET KILIÇ ÖzgeçmişiMEHMET KILIÇ RandevuMEHMET KILIÇ MuayenehaneMEHMET KILIÇ Muayene ÜcretiMEHMET KILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET KILIÇ BulGetirMEHMET KILIÇ NeredeCep NoMEHMET KILIÇ UzmanıMEHMET KILIÇ Özel MuayeneMEHMET KILIÇ NumarasıMEHMET KILIÇ Nerede ÇalışıyorMEHMET KILIÇ GörevliUzmanlıkAileMEHMET KILIÇ ŞikayetMEHMET KILIÇ ÖneriMEHMET KILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET KILIÇ KimdirSekreterHemşireMEHMET KILIÇ Yeni BilgileriMEHMET KILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET KILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET KILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET KILIÇ Doğum TarihiİrtibatMEHMET KILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET KILIÇ ÖzgeçmişMEHMET KILIÇ BiyografiCerrahisiMEHMET KILIÇ DoktordurMEHMET KILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET KILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET KILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,529 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır