Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dilek Şahin Özdemir
DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DİLEK,  ŞAHİN,  ÖZDEMİR,   ÇorumDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR HakkındaDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ÖzgeçmişiDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR RandevuDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR MuayenehaneDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR BulGetirDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR NeredeCep NoDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR UzmanıDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Özel MuayeneDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR NumarasıDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ŞikayetDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ÖneriDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Yeni BilgileriDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR ÖzgeçmişDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR DoktordurDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDİLEK ŞAHİN ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,132 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır