Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Belgin Harzadin
BELGİN HARZADIN (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BELGİN HARZADIN (Çorum Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BELGİN HARZADIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BELGİN HARZADIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BELGİN HARZADIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BELGİN HARZADIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BELGİN HARZADIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BELGİN HARZADIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BELGİN HARZADIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BELGİN,  HARZADIN,   ÇorumBELGİN HARZADIN Muayene ÜcretiBELGİN HARZADIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBELGİN HARZADIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBELGİN HARZADIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBELGİN HARZADIN Hakkında BilgiYorumlarBELGİN HARZADIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBELGİN HARZADIN HakkındaBELGİN HARZADIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBELGİN HARZADIN ÖzgeçmişiBELGİN HARZADIN RandevuBELGİN HARZADIN MuayenehaneBELGİN HARZADIN Muayene ÜcretiBELGİN HARZADIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBELGİN HARZADIN BulGetirBELGİN HARZADIN NeredeCep NoBELGİN HARZADIN UzmanıBELGİN HARZADIN Özel MuayeneBELGİN HARZADIN NumarasıBELGİN HARZADIN Nerede ÇalışıyorBELGİN HARZADIN GörevliUzmanlıkAileBELGİN HARZADIN ŞikayetBELGİN HARZADIN ÖneriBELGİN HARZADIN EleştiriHastalıklarıYorumlarBELGİN HARZADIN KimdirSekreterHemşireBELGİN HARZADIN Yeni BilgileriBELGİN HARZADIN Hakkında BilgiCerrahHekimBELGİN HARZADIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBELGİN HARZADIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBELGİN HARZADIN Doğum TarihiİrtibatBELGİN HARZADIN Tedavi OlanlarSağlıkBELGİN HARZADIN ÖzgeçmişBELGİN HARZADIN BiyografiCerrahisiBELGİN HARZADIN DoktordurBELGİN HARZADIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBELGİN HARZADIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBELGİN HARZADIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıVeDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,574 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır