Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tekin Güney
TEKİN GÜNEY (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TEKİN GÜNEY (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TEKİN GÜNEY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TEKİN GÜNEY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TEKİN GÜNEY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TEKİN GÜNEY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TEKİN GÜNEY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TEKİN GÜNEY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TEKİN GÜNEY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TEKİN,  GÜNEY,   ÇorumTEKİN GÜNEY Muayene ÜcretiTEKİN GÜNEY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTEKİN GÜNEY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTEKİN GÜNEY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTEKİN GÜNEY Hakkında BilgiYorumlarTEKİN GÜNEY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTEKİN GÜNEY HakkındaTEKİN GÜNEY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTEKİN GÜNEY ÖzgeçmişiTEKİN GÜNEY RandevuTEKİN GÜNEY MuayenehaneTEKİN GÜNEY Muayene ÜcretiTEKİN GÜNEY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTEKİN GÜNEY BulGetirTEKİN GÜNEY NeredeCep NoTEKİN GÜNEY UzmanıTEKİN GÜNEY Özel MuayeneTEKİN GÜNEY NumarasıTEKİN GÜNEY Nerede ÇalışıyorTEKİN GÜNEY GörevliUzmanlıkAileTEKİN GÜNEY ŞikayetTEKİN GÜNEY ÖneriTEKİN GÜNEY EleştiriHastalıklarıYorumlarTEKİN GÜNEY KimdirSekreterHemşireTEKİN GÜNEY Yeni BilgileriTEKİN GÜNEY Hakkında BilgiCerrahHekimTEKİN GÜNEY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTEKİN GÜNEY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTEKİN GÜNEY Doğum TarihiİrtibatTEKİN GÜNEY Tedavi OlanlarSağlıkTEKİN GÜNEY ÖzgeçmişTEKİN GÜNEY BiyografiCerrahisiTEKİN GÜNEY DoktordurTEKİN GÜNEY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTEKİN GÜNEY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTEKİN GÜNEY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 59,884 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır