Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sezgin Başkan
SEZGİN BAŞKAN (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEZGİN BAŞKAN (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEZGİN BAŞKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEZGİN BAŞKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEZGİN BAŞKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEZGİN BAŞKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEZGİN BAŞKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEZGİN BAŞKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEZGİN BAŞKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEZGİN,  BAŞKAN,   ÇorumSEZGİN BAŞKAN Muayene ÜcretiSEZGİN BAŞKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEZGİN BAŞKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEZGİN BAŞKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEZGİN BAŞKAN Hakkında BilgiYorumlarSEZGİN BAŞKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEZGİN BAŞKAN HakkındaSEZGİN BAŞKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEZGİN BAŞKAN ÖzgeçmişiSEZGİN BAŞKAN RandevuSEZGİN BAŞKAN MuayenehaneSEZGİN BAŞKAN Muayene ÜcretiSEZGİN BAŞKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEZGİN BAŞKAN BulGetirSEZGİN BAŞKAN NeredeCep NoSEZGİN BAŞKAN UzmanıSEZGİN BAŞKAN Özel MuayeneSEZGİN BAŞKAN NumarasıSEZGİN BAŞKAN Nerede ÇalışıyorSEZGİN BAŞKAN GörevliUzmanlıkAileSEZGİN BAŞKAN ŞikayetSEZGİN BAŞKAN ÖneriSEZGİN BAŞKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEZGİN BAŞKAN KimdirSekreterHemşireSEZGİN BAŞKAN Yeni BilgileriSEZGİN BAŞKAN Hakkında BilgiCerrahHekimSEZGİN BAŞKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEZGİN BAŞKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEZGİN BAŞKAN Doğum TarihiİrtibatSEZGİN BAŞKAN Tedavi OlanlarSağlıkSEZGİN BAŞKAN ÖzgeçmişSEZGİN BAŞKAN BiyografiCerrahisiSEZGİN BAŞKAN DoktordurSEZGİN BAŞKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEZGİN BAŞKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEZGİN BAŞKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,100 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır