Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Selçuk Yalçin
SELÇUK YALÇIN (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELÇUK YALÇIN (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SELÇUK YALÇIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SELÇUK YALÇIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELÇUK YALÇIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELÇUK YALÇIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELÇUK YALÇIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELÇUK YALÇIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELÇUK YALÇIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SELÇUK,  YALÇIN,   ÇorumSELÇUK YALÇIN Muayene ÜcretiSELÇUK YALÇIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELÇUK YALÇIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELÇUK YALÇIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELÇUK YALÇIN Hakkında BilgiYorumlarSELÇUK YALÇIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELÇUK YALÇIN HakkındaSELÇUK YALÇIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELÇUK YALÇIN ÖzgeçmişiSELÇUK YALÇIN RandevuSELÇUK YALÇIN MuayenehaneSELÇUK YALÇIN Muayene ÜcretiSELÇUK YALÇIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELÇUK YALÇIN BulGetirSELÇUK YALÇIN NeredeCep NoSELÇUK YALÇIN UzmanıSELÇUK YALÇIN Özel MuayeneSELÇUK YALÇIN NumarasıSELÇUK YALÇIN Nerede ÇalışıyorSELÇUK YALÇIN GörevliUzmanlıkAileSELÇUK YALÇIN ŞikayetSELÇUK YALÇIN ÖneriSELÇUK YALÇIN EleştiriHastalıklarıYorumlarSELÇUK YALÇIN KimdirSekreterHemşireSELÇUK YALÇIN Yeni BilgileriSELÇUK YALÇIN Hakkında BilgiCerrahHekimSELÇUK YALÇIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELÇUK YALÇIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELÇUK YALÇIN Doğum TarihiİrtibatSELÇUK YALÇIN Tedavi OlanlarSağlıkSELÇUK YALÇIN ÖzgeçmişSELÇUK YALÇIN BiyografiCerrahisiSELÇUK YALÇIN DoktordurSELÇUK YALÇIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELÇUK YALÇIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELÇUK YALÇIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,863 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır