Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İhsan Habiboğlu
İHSAN HABİBOĞLU (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İHSAN HABİBOĞLU (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İHSAN HABİBOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İHSAN HABİBOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İHSAN HABİBOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İHSAN HABİBOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İHSAN HABİBOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İHSAN HABİBOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İHSAN HABİBOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İHSAN,  HABİBOĞLU,   ÇorumİHSAN HABİBOĞLU Muayene ÜcretiİHSAN HABİBOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİHSAN HABİBOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİHSAN HABİBOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİHSAN HABİBOĞLU Hakkında BilgiYorumlarİHSAN HABİBOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİHSAN HABİBOĞLU HakkındaİHSAN HABİBOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİHSAN HABİBOĞLU ÖzgeçmişiİHSAN HABİBOĞLU RandevuİHSAN HABİBOĞLU MuayenehaneİHSAN HABİBOĞLU Muayene ÜcretiİHSAN HABİBOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİHSAN HABİBOĞLU BulGetirİHSAN HABİBOĞLU NeredeCep NoİHSAN HABİBOĞLU UzmanıİHSAN HABİBOĞLU Özel MuayeneİHSAN HABİBOĞLU NumarasıİHSAN HABİBOĞLU Nerede ÇalışıyorİHSAN HABİBOĞLU GörevliUzmanlıkAileİHSAN HABİBOĞLU ŞikayetİHSAN HABİBOĞLU ÖneriİHSAN HABİBOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarİHSAN HABİBOĞLU KimdirSekreterHemşireİHSAN HABİBOĞLU Yeni BilgileriİHSAN HABİBOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimİHSAN HABİBOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİHSAN HABİBOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİHSAN HABİBOĞLU Doğum TarihiİrtibatİHSAN HABİBOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkİHSAN HABİBOĞLU ÖzgeçmişİHSAN HABİBOĞLU BiyografiCerrahisiİHSAN HABİBOĞLU DoktordurİHSAN HABİBOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİHSAN HABİBOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİHSAN HABİBOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,238 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır