Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Emin Kuyumcu
MEHMET EMİN KUYUMCU (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET EMİN KUYUMCU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET EMİN KUYUMCU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET EMİN KUYUMCU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  EMİN,  KUYUMCU,   ÇorumMEHMET EMİN KUYUMCU Muayene ÜcretiMEHMET EMİN KUYUMCU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET EMİN KUYUMCU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET EMİN KUYUMCU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET EMİN KUYUMCU Hakkında BilgiYorumlarMEHMET EMİN KUYUMCU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET EMİN KUYUMCU HakkındaMEHMET EMİN KUYUMCU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET EMİN KUYUMCU ÖzgeçmişiMEHMET EMİN KUYUMCU RandevuMEHMET EMİN KUYUMCU MuayenehaneMEHMET EMİN KUYUMCU Muayene ÜcretiMEHMET EMİN KUYUMCU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET EMİN KUYUMCU BulGetirMEHMET EMİN KUYUMCU NeredeCep NoMEHMET EMİN KUYUMCU UzmanıMEHMET EMİN KUYUMCU Özel MuayeneMEHMET EMİN KUYUMCU NumarasıMEHMET EMİN KUYUMCU Nerede ÇalışıyorMEHMET EMİN KUYUMCU GörevliUzmanlıkAileMEHMET EMİN KUYUMCU ŞikayetMEHMET EMİN KUYUMCU ÖneriMEHMET EMİN KUYUMCU EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET EMİN KUYUMCU KimdirSekreterHemşireMEHMET EMİN KUYUMCU Yeni BilgileriMEHMET EMİN KUYUMCU Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET EMİN KUYUMCU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET EMİN KUYUMCU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET EMİN KUYUMCU Doğum TarihiİrtibatMEHMET EMİN KUYUMCU Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET EMİN KUYUMCU ÖzgeçmişMEHMET EMİN KUYUMCU BiyografiCerrahisiMEHMET EMİN KUYUMCU DoktordurMEHMET EMİN KUYUMCU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET EMİN KUYUMCU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET EMİN KUYUMCU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,901 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır