Doktor Bilgileri

Dr. Sami Bahçebaşi
SAMİ BAHÇEBAŞI (Çorum İç Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI (Çorum İç Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SAMİ BAHÇEBAŞI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SAMİ BAHÇEBAŞI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAMİ BAHÇEBAŞI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SAMİ,  BAHÇEBAŞI,   ÇorumSAMİ BAHÇEBAŞI Muayene ÜcretiSAMİ BAHÇEBAŞI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAMİ BAHÇEBAŞI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAMİ BAHÇEBAŞI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAMİ BAHÇEBAŞI Hakkında BilgiYorumlarSAMİ BAHÇEBAŞI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAMİ BAHÇEBAŞI HakkındaSAMİ BAHÇEBAŞI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAMİ BAHÇEBAŞI ÖzgeçmişiSAMİ BAHÇEBAŞI RandevuSAMİ BAHÇEBAŞI MuayenehaneSAMİ BAHÇEBAŞI Muayene ÜcretiSAMİ BAHÇEBAŞI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAMİ BAHÇEBAŞI BulGetirSAMİ BAHÇEBAŞI NeredeCep NoSAMİ BAHÇEBAŞI UzmanıSAMİ BAHÇEBAŞI Özel MuayeneSAMİ BAHÇEBAŞI NumarasıSAMİ BAHÇEBAŞI Nerede ÇalışıyorSAMİ BAHÇEBAŞI GörevliUzmanlıkAileSAMİ BAHÇEBAŞI ŞikayetSAMİ BAHÇEBAŞI ÖneriSAMİ BAHÇEBAŞI EleştiriHastalıklarıYorumlarSAMİ BAHÇEBAŞI KimdirSekreterHemşireSAMİ BAHÇEBAŞI Yeni BilgileriSAMİ BAHÇEBAŞI Hakkında BilgiCerrahHekimSAMİ BAHÇEBAŞI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAMİ BAHÇEBAŞI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAMİ BAHÇEBAŞI Doğum TarihiİrtibatSAMİ BAHÇEBAŞI Tedavi OlanlarSağlıkSAMİ BAHÇEBAŞI ÖzgeçmişSAMİ BAHÇEBAŞI BiyografiCerrahisiSAMİ BAHÇEBAŞI DoktordurSAMİ BAHÇEBAŞI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAMİ BAHÇEBAŞI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAMİ BAHÇEBAŞI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,305 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır