Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Serkan Güreser
SERKAN GÜRESER (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERKAN GÜRESER (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SERKAN GÜRESER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SERKAN GÜRESER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERKAN GÜRESER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERKAN GÜRESER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERKAN GÜRESER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERKAN GÜRESER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERKAN GÜRESER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SERKAN,  GÜRESER,   ÇorumSERKAN GÜRESER Muayene ÜcretiSERKAN GÜRESER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERKAN GÜRESER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERKAN GÜRESER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERKAN GÜRESER Hakkında BilgiYorumlarSERKAN GÜRESER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERKAN GÜRESER HakkındaSERKAN GÜRESER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERKAN GÜRESER ÖzgeçmişiSERKAN GÜRESER RandevuSERKAN GÜRESER MuayenehaneSERKAN GÜRESER Muayene ÜcretiSERKAN GÜRESER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERKAN GÜRESER BulGetirSERKAN GÜRESER NeredeCep NoSERKAN GÜRESER UzmanıSERKAN GÜRESER Özel MuayeneSERKAN GÜRESER NumarasıSERKAN GÜRESER Nerede ÇalışıyorSERKAN GÜRESER GörevliUzmanlıkAileSERKAN GÜRESER ŞikayetSERKAN GÜRESER ÖneriSERKAN GÜRESER EleştiriHastalıklarıYorumlarSERKAN GÜRESER KimdirSekreterHemşireSERKAN GÜRESER Yeni BilgileriSERKAN GÜRESER Hakkında BilgiCerrahHekimSERKAN GÜRESER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERKAN GÜRESER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERKAN GÜRESER Doğum TarihiİrtibatSERKAN GÜRESER Tedavi OlanlarSağlıkSERKAN GÜRESER ÖzgeçmişSERKAN GÜRESER BiyografiCerrahisiSERKAN GÜRESER DoktordurSERKAN GÜRESER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERKAN GÜRESER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERKAN GÜRESER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,879 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır