Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Fatih Laçin
MEHMET FATİH LAÇİN (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET FATİH LAÇİN (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET FATİH LAÇİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET FATİH LAÇİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET FATİH LAÇİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET FATİH LAÇİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET FATİH LAÇİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET FATİH LAÇİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET FATİH LAÇİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  FATİH,  LAÇİN,   ÇorumMEHMET FATİH LAÇİN Muayene ÜcretiMEHMET FATİH LAÇİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET FATİH LAÇİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET FATİH LAÇİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET FATİH LAÇİN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET FATİH LAÇİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET FATİH LAÇİN HakkındaMEHMET FATİH LAÇİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET FATİH LAÇİN ÖzgeçmişiMEHMET FATİH LAÇİN RandevuMEHMET FATİH LAÇİN MuayenehaneMEHMET FATİH LAÇİN Muayene ÜcretiMEHMET FATİH LAÇİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET FATİH LAÇİN BulGetirMEHMET FATİH LAÇİN NeredeCep NoMEHMET FATİH LAÇİN UzmanıMEHMET FATİH LAÇİN Özel MuayeneMEHMET FATİH LAÇİN NumarasıMEHMET FATİH LAÇİN Nerede ÇalışıyorMEHMET FATİH LAÇİN GörevliUzmanlıkAileMEHMET FATİH LAÇİN ŞikayetMEHMET FATİH LAÇİN ÖneriMEHMET FATİH LAÇİN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET FATİH LAÇİN KimdirSekreterHemşireMEHMET FATİH LAÇİN Yeni BilgileriMEHMET FATİH LAÇİN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET FATİH LAÇİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET FATİH LAÇİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET FATİH LAÇİN Doğum TarihiİrtibatMEHMET FATİH LAÇİN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET FATİH LAÇİN ÖzgeçmişMEHMET FATİH LAÇİN BiyografiCerrahisiMEHMET FATİH LAÇİN DoktordurMEHMET FATİH LAÇİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET FATİH LAÇİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET FATİH LAÇİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,140 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır