Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esat Çinar
ESAT ÇINAR (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESAT ÇINAR (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ESAT ÇINAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ESAT ÇINAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESAT ÇINAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESAT ÇINAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESAT ÇINAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESAT ÇINAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESAT ÇINAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ESAT,  ÇINAR,   ÇorumESAT ÇINAR Muayene ÜcretiESAT ÇINAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESAT ÇINAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESAT ÇINAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESAT ÇINAR Hakkında BilgiYorumlarESAT ÇINAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESAT ÇINAR HakkındaESAT ÇINAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESAT ÇINAR ÖzgeçmişiESAT ÇINAR RandevuESAT ÇINAR MuayenehaneESAT ÇINAR Muayene ÜcretiESAT ÇINAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESAT ÇINAR BulGetirESAT ÇINAR NeredeCep NoESAT ÇINAR UzmanıESAT ÇINAR Özel MuayeneESAT ÇINAR NumarasıESAT ÇINAR Nerede ÇalışıyorESAT ÇINAR GörevliUzmanlıkAileESAT ÇINAR ŞikayetESAT ÇINAR ÖneriESAT ÇINAR EleştiriHastalıklarıYorumlarESAT ÇINAR KimdirSekreterHemşireESAT ÇINAR Yeni BilgileriESAT ÇINAR Hakkında BilgiCerrahHekimESAT ÇINAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESAT ÇINAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESAT ÇINAR Doğum TarihiİrtibatESAT ÇINAR Tedavi OlanlarSağlıkESAT ÇINAR ÖzgeçmişESAT ÇINAR BiyografiCerrahisiESAT ÇINAR DoktordurESAT ÇINAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESAT ÇINAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESAT ÇINAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,779 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır