Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Cenk Demirkir
CENK DEMİRKIR (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CENK DEMİRKIR (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. CENK DEMİRKIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. CENK DEMİRKIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CENK DEMİRKIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CENK DEMİRKIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CENK DEMİRKIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CENK DEMİRKIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CENK DEMİRKIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.CENK,  DEMİRKIR,   ÇorumCENK DEMİRKIR Muayene ÜcretiCENK DEMİRKIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCENK DEMİRKIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCENK DEMİRKIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCENK DEMİRKIR Hakkında BilgiYorumlarCENK DEMİRKIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCENK DEMİRKIR HakkındaCENK DEMİRKIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCENK DEMİRKIR ÖzgeçmişiCENK DEMİRKIR RandevuCENK DEMİRKIR MuayenehaneCENK DEMİRKIR Muayene ÜcretiCENK DEMİRKIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCENK DEMİRKIR BulGetirCENK DEMİRKIR NeredeCep NoCENK DEMİRKIR UzmanıCENK DEMİRKIR Özel MuayeneCENK DEMİRKIR NumarasıCENK DEMİRKIR Nerede ÇalışıyorCENK DEMİRKIR GörevliUzmanlıkAileCENK DEMİRKIR ŞikayetCENK DEMİRKIR ÖneriCENK DEMİRKIR EleştiriHastalıklarıYorumlarCENK DEMİRKIR KimdirSekreterHemşireCENK DEMİRKIR Yeni BilgileriCENK DEMİRKIR Hakkında BilgiCerrahHekimCENK DEMİRKIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCENK DEMİRKIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCENK DEMİRKIR Doğum TarihiİrtibatCENK DEMİRKIR Tedavi OlanlarSağlıkCENK DEMİRKIR ÖzgeçmişCENK DEMİRKIR BiyografiCerrahisiCENK DEMİRKIR DoktordurCENK DEMİRKIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCENK DEMİRKIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCENK DEMİRKIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,855 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır