Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Beyza Timuroğlu Yetişen
BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN (Çorum Göz Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BEYZA,  TİMUROĞLU,  YETİŞEN,   ÇorumBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Muayene ÜcretiBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Hakkında BilgiYorumlarBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN HakkındaBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ÖzgeçmişiBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN RandevuBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN MuayenehaneBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Muayene ÜcretiBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN BulGetirBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN NeredeCep NoBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN UzmanıBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Özel MuayeneBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN NumarasıBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Nerede ÇalışıyorBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN GörevliUzmanlıkAileBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ŞikayetBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ÖneriBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN EleştiriHastalıklarıYorumlarBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN KimdirSekreterHemşireBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Yeni BilgileriBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Hakkında BilgiCerrahHekimBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Doğum TarihiİrtibatBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Tedavi OlanlarSağlıkBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN ÖzgeçmişBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN BiyografiCerrahisiBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN DoktordurBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEYZA TİMUROĞLU YETİŞEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,318 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır