Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dilber Durmaz
Dilber Durmaz (Çorum Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Dilber Durmaz (Çorum Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Dilber Durmaz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Dilber Durmaz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Dilber Durmaz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Dilber Durmaz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Dilber Durmaz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Dilber Durmaz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Dilber Durmaz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Dilber,  Durmaz,   ÇorumDilber Durmaz Muayene ÜcretiDilber Durmaz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDilber Durmaz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDilber Durmaz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDilber Durmaz Hakkında BilgiYorumlarDilber Durmaz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDilber Durmaz HakkındaDilber Durmaz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDilber Durmaz ÖzgeçmişiDilber Durmaz RandevuDilber Durmaz MuayenehaneDilber Durmaz Muayene ÜcretiDilber Durmaz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDilber Durmaz BulGetirDilber Durmaz NeredeCep NoDilber Durmaz UzmanıDilber Durmaz Özel MuayeneDilber Durmaz NumarasıDilber Durmaz Nerede ÇalışıyorDilber Durmaz GörevliUzmanlıkAileDilber Durmaz ŞikayetDilber Durmaz ÖneriDilber Durmaz EleştiriHastalıklarıYorumlarDilber Durmaz KimdirSekreterHemşireDilber Durmaz Yeni BilgileriDilber Durmaz Hakkında BilgiCerrahHekimDilber Durmaz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDilber Durmaz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDilber Durmaz Doğum TarihiİrtibatDilber Durmaz Tedavi OlanlarSağlıkDilber Durmaz ÖzgeçmişDilber Durmaz BiyografiCerrahisiDilber Durmaz DoktordurDilber Durmaz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDilber Durmaz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDilber Durmaz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGöğüsHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,419 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır