Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esma Cantepe Ceylan
ESMA CANTEPE CEYLAN (Çorum Gögüs Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN (Çorum Gögüs Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ESMA CANTEPE CEYLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ESMA CANTEPE CEYLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESMA CANTEPE CEYLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ESMA,  CANTEPE,  CEYLAN,   ÇorumESMA CANTEPE CEYLAN Muayene ÜcretiESMA CANTEPE CEYLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESMA CANTEPE CEYLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESMA CANTEPE CEYLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESMA CANTEPE CEYLAN Hakkında BilgiYorumlarESMA CANTEPE CEYLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESMA CANTEPE CEYLAN HakkındaESMA CANTEPE CEYLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESMA CANTEPE CEYLAN ÖzgeçmişiESMA CANTEPE CEYLAN RandevuESMA CANTEPE CEYLAN MuayenehaneESMA CANTEPE CEYLAN Muayene ÜcretiESMA CANTEPE CEYLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESMA CANTEPE CEYLAN BulGetirESMA CANTEPE CEYLAN NeredeCep NoESMA CANTEPE CEYLAN UzmanıESMA CANTEPE CEYLAN Özel MuayeneESMA CANTEPE CEYLAN NumarasıESMA CANTEPE CEYLAN Nerede ÇalışıyorESMA CANTEPE CEYLAN GörevliUzmanlıkAileESMA CANTEPE CEYLAN ŞikayetESMA CANTEPE CEYLAN ÖneriESMA CANTEPE CEYLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarESMA CANTEPE CEYLAN KimdirSekreterHemşireESMA CANTEPE CEYLAN Yeni BilgileriESMA CANTEPE CEYLAN Hakkında BilgiCerrahHekimESMA CANTEPE CEYLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESMA CANTEPE CEYLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESMA CANTEPE CEYLAN Doğum TarihiİrtibatESMA CANTEPE CEYLAN Tedavi OlanlarSağlıkESMA CANTEPE CEYLAN ÖzgeçmişESMA CANTEPE CEYLAN BiyografiCerrahisiESMA CANTEPE CEYLAN DoktordurESMA CANTEPE CEYLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESMA CANTEPE CEYLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESMA CANTEPE CEYLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,431 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır