Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mustafa Emirdoğan
MUSTAFA EMİRDOĞAN (Çorum Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN (Çorum Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. MUSTAFA EMİRDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. MUSTAFA EMİRDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA EMİRDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.MUSTAFA,  EMİRDOĞAN,   ÇorumMUSTAFA EMİRDOĞAN Muayene ÜcretiMUSTAFA EMİRDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA EMİRDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA EMİRDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA EMİRDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA EMİRDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA EMİRDOĞAN HakkındaMUSTAFA EMİRDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA EMİRDOĞAN ÖzgeçmişiMUSTAFA EMİRDOĞAN RandevuMUSTAFA EMİRDOĞAN MuayenehaneMUSTAFA EMİRDOĞAN Muayene ÜcretiMUSTAFA EMİRDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA EMİRDOĞAN BulGetirMUSTAFA EMİRDOĞAN NeredeCep NoMUSTAFA EMİRDOĞAN UzmanıMUSTAFA EMİRDOĞAN Özel MuayeneMUSTAFA EMİRDOĞAN NumarasıMUSTAFA EMİRDOĞAN Nerede ÇalışıyorMUSTAFA EMİRDOĞAN GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA EMİRDOĞAN ŞikayetMUSTAFA EMİRDOĞAN ÖneriMUSTAFA EMİRDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA EMİRDOĞAN KimdirSekreterHemşireMUSTAFA EMİRDOĞAN Yeni BilgileriMUSTAFA EMİRDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA EMİRDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA EMİRDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA EMİRDOĞAN Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA EMİRDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA EMİRDOĞAN ÖzgeçmişMUSTAFA EMİRDOĞAN BiyografiCerrahisiMUSTAFA EMİRDOĞAN DoktordurMUSTAFA EMİRDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA EMİRDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA EMİRDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,544 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır