Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mete Özbay
METE ÖZBAY (Çorum Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METE ÖZBAY (Çorum Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. METE ÖZBAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. METE ÖZBAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METE ÖZBAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METE ÖZBAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METE ÖZBAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METE ÖZBAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METE ÖZBAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.METE,  ÖZBAY,   ÇorumMETE ÖZBAY Muayene ÜcretiMETE ÖZBAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETE ÖZBAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETE ÖZBAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETE ÖZBAY Hakkında BilgiYorumlarMETE ÖZBAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETE ÖZBAY HakkındaMETE ÖZBAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETE ÖZBAY ÖzgeçmişiMETE ÖZBAY RandevuMETE ÖZBAY MuayenehaneMETE ÖZBAY Muayene ÜcretiMETE ÖZBAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETE ÖZBAY BulGetirMETE ÖZBAY NeredeCep NoMETE ÖZBAY UzmanıMETE ÖZBAY Özel MuayeneMETE ÖZBAY NumarasıMETE ÖZBAY Nerede ÇalışıyorMETE ÖZBAY GörevliUzmanlıkAileMETE ÖZBAY ŞikayetMETE ÖZBAY ÖneriMETE ÖZBAY EleştiriHastalıklarıYorumlarMETE ÖZBAY KimdirSekreterHemşireMETE ÖZBAY Yeni BilgileriMETE ÖZBAY Hakkında BilgiCerrahHekimMETE ÖZBAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETE ÖZBAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETE ÖZBAY Doğum TarihiİrtibatMETE ÖZBAY Tedavi OlanlarSağlıkMETE ÖZBAY ÖzgeçmişMETE ÖZBAY BiyografiCerrahisiMETE ÖZBAY DoktordurMETE ÖZBAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETE ÖZBAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETE ÖZBAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,886 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır