Doktor Bilgileri

Dr. Yavuz Pirhan
YAVUZ PİRHAN (Çorum Genel Cerrahi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAVUZ PİRHAN (Çorum Genel Cerrahi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YAVUZ PİRHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YAVUZ PİRHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAVUZ PİRHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAVUZ PİRHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAVUZ PİRHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAVUZ PİRHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAVUZ PİRHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.YAVUZ,  PİRHAN,   ÇorumYAVUZ PİRHAN Muayene ÜcretiYAVUZ PİRHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAVUZ PİRHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAVUZ PİRHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAVUZ PİRHAN Hakkında BilgiYorumlarYAVUZ PİRHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAVUZ PİRHAN HakkındaYAVUZ PİRHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAVUZ PİRHAN ÖzgeçmişiYAVUZ PİRHAN RandevuYAVUZ PİRHAN MuayenehaneYAVUZ PİRHAN Muayene ÜcretiYAVUZ PİRHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAVUZ PİRHAN BulGetirYAVUZ PİRHAN NeredeCep NoYAVUZ PİRHAN UzmanıYAVUZ PİRHAN Özel MuayeneYAVUZ PİRHAN NumarasıYAVUZ PİRHAN Nerede ÇalışıyorYAVUZ PİRHAN GörevliUzmanlıkAileYAVUZ PİRHAN ŞikayetYAVUZ PİRHAN ÖneriYAVUZ PİRHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYAVUZ PİRHAN KimdirSekreterHemşireYAVUZ PİRHAN Yeni BilgileriYAVUZ PİRHAN Hakkında BilgiCerrahHekimYAVUZ PİRHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAVUZ PİRHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAVUZ PİRHAN Doğum TarihiİrtibatYAVUZ PİRHAN Tedavi OlanlarSağlıkYAVUZ PİRHAN ÖzgeçmişYAVUZ PİRHAN BiyografiCerrahisiYAVUZ PİRHAN DoktordurYAVUZ PİRHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAVUZ PİRHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAVUZ PİRHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrahi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,395 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır