Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Erdal Özen
ERDAL ÖZEN (Çorum Gastroenteroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERDAL ÖZEN (Çorum Gastroenteroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ERDAL ÖZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ERDAL ÖZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERDAL ÖZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERDAL ÖZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERDAL ÖZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERDAL ÖZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERDAL ÖZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ERDAL,  ÖZEN,   ÇorumERDAL ÖZEN Muayene ÜcretiERDAL ÖZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERDAL ÖZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERDAL ÖZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERDAL ÖZEN Hakkında BilgiYorumlarERDAL ÖZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERDAL ÖZEN HakkındaERDAL ÖZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERDAL ÖZEN ÖzgeçmişiERDAL ÖZEN RandevuERDAL ÖZEN MuayenehaneERDAL ÖZEN Muayene ÜcretiERDAL ÖZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERDAL ÖZEN BulGetirERDAL ÖZEN NeredeCep NoERDAL ÖZEN UzmanıERDAL ÖZEN Özel MuayeneERDAL ÖZEN NumarasıERDAL ÖZEN Nerede ÇalışıyorERDAL ÖZEN GörevliUzmanlıkAileERDAL ÖZEN ŞikayetERDAL ÖZEN ÖneriERDAL ÖZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarERDAL ÖZEN KimdirSekreterHemşireERDAL ÖZEN Yeni BilgileriERDAL ÖZEN Hakkında BilgiCerrahHekimERDAL ÖZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERDAL ÖZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERDAL ÖZEN Doğum TarihiİrtibatERDAL ÖZEN Tedavi OlanlarSağlıkERDAL ÖZEN ÖzgeçmişERDAL ÖZEN BiyografiCerrahisiERDAL ÖZEN DoktordurERDAL ÖZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERDAL ÖZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERDAL ÖZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroenteroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 112,195 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır