Doktor Bilgileri

Dr. Murat Kekilli
MURAT KEKİLLİ (Çorum Gastroenteroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT KEKİLLİ (Çorum Gastroenteroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURAT KEKİLLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURAT KEKİLLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT KEKİLLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT KEKİLLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT KEKİLLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT KEKİLLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT KEKİLLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURAT,  KEKİLLİ,   ÇorumMURAT KEKİLLİ Muayene ÜcretiMURAT KEKİLLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT KEKİLLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT KEKİLLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT KEKİLLİ Hakkında BilgiYorumlarMURAT KEKİLLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT KEKİLLİ HakkındaMURAT KEKİLLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT KEKİLLİ ÖzgeçmişiMURAT KEKİLLİ RandevuMURAT KEKİLLİ MuayenehaneMURAT KEKİLLİ Muayene ÜcretiMURAT KEKİLLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT KEKİLLİ BulGetirMURAT KEKİLLİ NeredeCep NoMURAT KEKİLLİ UzmanıMURAT KEKİLLİ Özel MuayeneMURAT KEKİLLİ NumarasıMURAT KEKİLLİ Nerede ÇalışıyorMURAT KEKİLLİ GörevliUzmanlıkAileMURAT KEKİLLİ ŞikayetMURAT KEKİLLİ ÖneriMURAT KEKİLLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT KEKİLLİ KimdirSekreterHemşireMURAT KEKİLLİ Yeni BilgileriMURAT KEKİLLİ Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT KEKİLLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT KEKİLLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT KEKİLLİ Doğum TarihiİrtibatMURAT KEKİLLİ Tedavi OlanlarSağlıkMURAT KEKİLLİ ÖzgeçmişMURAT KEKİLLİ BiyografiCerrahisiMURAT KEKİLLİ DoktordurMURAT KEKİLLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT KEKİLLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT KEKİLLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGastroenteroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,546 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır