Doktor Bilgileri

Dr. Rasim Bengi
Rasim BENGİ (İstanbul Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Rasim BENGİ (İstanbul Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Rasim BENGİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Rasim BENGİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Rasim BENGİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Rasim BENGİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Rasim BENGİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Rasim BENGİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Rasim BENGİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Rasim,  BENGİ,   İstanbulRasim BENGİ Muayene ÜcretiRasim BENGİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRasim BENGİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRasim BENGİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRasim BENGİ Hakkında BilgiYorumlarRasim BENGİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRasim BENGİ HakkındaRasim BENGİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRasim BENGİ ÖzgeçmişiRasim BENGİ RandevuRasim BENGİ MuayenehaneRasim BENGİ Muayene ÜcretiRasim BENGİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRasim BENGİ BulGetirRasim BENGİ NeredeCep NoRasim BENGİ UzmanıRasim BENGİ Özel MuayeneRasim BENGİ NumarasıRasim BENGİ Nerede ÇalışıyorRasim BENGİ GörevliUzmanlıkAileRasim BENGİ ŞikayetRasim BENGİ ÖneriRasim BENGİ EleştiriHastalıklarıYorumlarRasim BENGİ KimdirSekreterHemşireRasim BENGİ Yeni BilgileriRasim BENGİ Hakkında BilgiCerrahHekimRasim BENGİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRasim BENGİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRasim BENGİ Doğum TarihiİrtibatRasim BENGİ Tedavi OlanlarSağlıkRasim BENGİ ÖzgeçmişRasim BENGİ BiyografiCerrahisiRasim BENGİ DoktordurRasim BENGİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRasim BENGİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRasim BENGİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,490 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır