Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Zafer Boyacioğlu
MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU (Çorum Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU (Çorum Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  ZAFER,  BOYACIOĞLU,   ÇorumMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Muayene ÜcretiMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU HakkındaMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ÖzgeçmişiMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU RandevuMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU MuayenehaneMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Muayene ÜcretiMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU BulGetirMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU NeredeCep NoMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU UzmanıMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Özel MuayeneMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU NumarasıMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Nerede ÇalışıyorMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU GörevliUzmanlıkAileMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ŞikayetMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ÖneriMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU KimdirSekreterHemşireMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Yeni BilgileriMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Doğum TarihiİrtibatMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU ÖzgeçmişMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU BiyografiCerrahisiMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU DoktordurMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ZAFER BOYACIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,685 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır