Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kayihan Tanju Özsönmez
KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ (Çorum Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ (Çorum Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KAYIHAN,  TANJU,  ÖZSÖNMEZ,   ÇorumKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Muayene ÜcretiKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Hakkında BilgiYorumlarKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ HakkındaKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ÖzgeçmişiKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ RandevuKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ MuayenehaneKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Muayene ÜcretiKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ BulGetirKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ NeredeCep NoKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ UzmanıKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Özel MuayeneKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ NumarasıKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Nerede ÇalışıyorKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ GörevliUzmanlıkAileKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ŞikayetKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ÖneriKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ KimdirSekreterHemşireKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Yeni BilgileriKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Doğum TarihiİrtibatKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Tedavi OlanlarSağlıkKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ ÖzgeçmişKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ BiyografiCerrahisiKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ DoktordurKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAYIHAN TANJU ÖZSÖNMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,388 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır