Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Alize YIlmaz Şahin
Alize Yılmaz Şahin (Çorum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Alize Yılmaz Şahin (Çorum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Alize Yılmaz Şahin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Alize Yılmaz Şahin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Alize Yılmaz Şahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Alize Yılmaz Şahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Alize Yılmaz Şahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Alize Yılmaz Şahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Alize Yılmaz Şahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Alize,  Yılmaz,  Şahin,   ÇorumAlize Yılmaz Şahin Muayene ÜcretiAlize Yılmaz Şahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAlize Yılmaz Şahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAlize Yılmaz Şahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAlize Yılmaz Şahin Hakkında BilgiYorumlarAlize Yılmaz Şahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAlize Yılmaz Şahin HakkındaAlize Yılmaz Şahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAlize Yılmaz Şahin ÖzgeçmişiAlize Yılmaz Şahin RandevuAlize Yılmaz Şahin MuayenehaneAlize Yılmaz Şahin Muayene ÜcretiAlize Yılmaz Şahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAlize Yılmaz Şahin BulGetirAlize Yılmaz Şahin NeredeCep NoAlize Yılmaz Şahin UzmanıAlize Yılmaz Şahin Özel MuayeneAlize Yılmaz Şahin NumarasıAlize Yılmaz Şahin Nerede ÇalışıyorAlize Yılmaz Şahin GörevliUzmanlıkAileAlize Yılmaz Şahin ŞikayetAlize Yılmaz Şahin ÖneriAlize Yılmaz Şahin EleştiriHastalıklarıYorumlarAlize Yılmaz Şahin KimdirSekreterHemşireAlize Yılmaz Şahin Yeni BilgileriAlize Yılmaz Şahin Hakkında BilgiCerrahHekimAlize Yılmaz Şahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAlize Yılmaz Şahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAlize Yılmaz Şahin Doğum TarihiİrtibatAlize Yılmaz Şahin Tedavi OlanlarSağlıkAlize Yılmaz Şahin ÖzgeçmişAlize Yılmaz Şahin BiyografiCerrahisiAlize Yılmaz Şahin DoktordurAlize Yılmaz Şahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAlize Yılmaz Şahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAlize Yılmaz Şahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikTedaviVeRehabilitasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,301 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır