Doktor Bilgileri

Dr. Tanju Özsönmez
Tanju Özsönmez (Çorum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Tanju Özsönmez (Çorum Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Tanju Özsönmez hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Tanju Özsönmez iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Tanju Özsönmez ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Tanju Özsönmez ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Tanju Özsönmez ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Tanju Özsönmez ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Tanju Özsönmez ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Tanju,  Özsönmez,   ÇorumTanju Özsönmez Muayene ÜcretiTanju Özsönmez Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTanju Özsönmez Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTanju Özsönmez ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTanju Özsönmez Hakkında BilgiYorumlarTanju Özsönmez KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTanju Özsönmez HakkındaTanju Özsönmez Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTanju Özsönmez ÖzgeçmişiTanju Özsönmez RandevuTanju Özsönmez MuayenehaneTanju Özsönmez Muayene ÜcretiTanju Özsönmez ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTanju Özsönmez BulGetirTanju Özsönmez NeredeCep NoTanju Özsönmez UzmanıTanju Özsönmez Özel MuayeneTanju Özsönmez NumarasıTanju Özsönmez Nerede ÇalışıyorTanju Özsönmez GörevliUzmanlıkAileTanju Özsönmez ŞikayetTanju Özsönmez ÖneriTanju Özsönmez EleştiriHastalıklarıYorumlarTanju Özsönmez KimdirSekreterHemşireTanju Özsönmez Yeni BilgileriTanju Özsönmez Hakkında BilgiCerrahHekimTanju Özsönmez AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTanju Özsönmez TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTanju Özsönmez Doğum TarihiİrtibatTanju Özsönmez Tedavi OlanlarSağlıkTanju Özsönmez ÖzgeçmişTanju Özsönmez BiyografiCerrahisiTanju Özsönmez DoktordurTanju Özsönmez Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTanju Özsönmez TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTanju Özsönmez Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikTedaviVeRehabilitasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,603 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır