Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Reyhan Yilmaz Öztürk
REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK (Çorum Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK (Çorum Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor REYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.REYHAN,  YILMAZ,  ÖZTÜRK,   ÇorumREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK HakkındaREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ÖzgeçmişiREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK RandevuREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK MuayenehaneREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Muayene ÜcretiREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK BulGetirREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK NeredeCep NoREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK UzmanıREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Özel MuayeneREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK NumarasıREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ŞikayetREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ÖneriREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Yeni BilgileriREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK ÖzgeçmişREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK DoktordurREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirREYHAN YILMAZ ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,433 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır