Doktor Bilgileri

Dt. Y. Selim KarakaşlI
Y. Selim Karakaşlı (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Y. Selim Karakaşlı (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Y. Selim Karakaşlı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Y. Selim Karakaşlı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Y. Selim Karakaşlı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Y. Selim Karakaşlı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Y. Selim Karakaşlı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Y. Selim Karakaşlı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Y. Selim Karakaşlı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Y,  Selim,  Karakaşlı,   ÇorumY. Selim Karakaşlı Muayene ÜcretiY. Selim Karakaşlı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerY. Selim Karakaşlı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriY. Selim Karakaşlı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarY. Selim Karakaşlı Hakkında BilgiYorumlarY. Selim Karakaşlı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiY. Selim Karakaşlı HakkındaY. Selim Karakaşlı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıY. Selim Karakaşlı ÖzgeçmişiY. Selim Karakaşlı RandevuY. Selim Karakaşlı MuayenehaneY. Selim Karakaşlı Muayene ÜcretiY. Selim Karakaşlı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraY. Selim Karakaşlı BulGetirY. Selim Karakaşlı NeredeCep NoY. Selim Karakaşlı UzmanıY. Selim Karakaşlı Özel MuayeneY. Selim Karakaşlı NumarasıY. Selim Karakaşlı Nerede ÇalışıyorY. Selim Karakaşlı GörevliUzmanlıkAileY. Selim Karakaşlı ŞikayetY. Selim Karakaşlı ÖneriY. Selim Karakaşlı EleştiriHastalıklarıYorumlarY. Selim Karakaşlı KimdirSekreterHemşireY. Selim Karakaşlı Yeni BilgileriY. Selim Karakaşlı Hakkında BilgiCerrahHekimY. Selim Karakaşlı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikY. Selim Karakaşlı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviY. Selim Karakaşlı Doğum TarihiİrtibatY. Selim Karakaşlı Tedavi OlanlarSağlıkY. Selim Karakaşlı ÖzgeçmişY. Selim Karakaşlı BiyografiCerrahisiY. Selim Karakaşlı DoktordurY. Selim Karakaşlı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıY. Selim Karakaşlı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirY. Selim Karakaşlı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,254 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır