Doktor Bilgileri

Dt. Tuğrul Şahin
Tuğrul Şahin (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Tuğrul Şahin (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Tuğrul Şahin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Tuğrul Şahin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Tuğrul Şahin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Tuğrul Şahin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Tuğrul Şahin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Tuğrul Şahin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Tuğrul Şahin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Tuğrul,  Şahin,   ÇorumTuğrul Şahin Muayene ÜcretiTuğrul Şahin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTuğrul Şahin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTuğrul Şahin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTuğrul Şahin Hakkında BilgiYorumlarTuğrul Şahin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTuğrul Şahin HakkındaTuğrul Şahin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTuğrul Şahin ÖzgeçmişiTuğrul Şahin RandevuTuğrul Şahin MuayenehaneTuğrul Şahin Muayene ÜcretiTuğrul Şahin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTuğrul Şahin BulGetirTuğrul Şahin NeredeCep NoTuğrul Şahin UzmanıTuğrul Şahin Özel MuayeneTuğrul Şahin NumarasıTuğrul Şahin Nerede ÇalışıyorTuğrul Şahin GörevliUzmanlıkAileTuğrul Şahin ŞikayetTuğrul Şahin ÖneriTuğrul Şahin EleştiriHastalıklarıYorumlarTuğrul Şahin KimdirSekreterHemşireTuğrul Şahin Yeni BilgileriTuğrul Şahin Hakkında BilgiCerrahHekimTuğrul Şahin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTuğrul Şahin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTuğrul Şahin Doğum TarihiİrtibatTuğrul Şahin Tedavi OlanlarSağlıkTuğrul Şahin ÖzgeçmişTuğrul Şahin BiyografiCerrahisiTuğrul Şahin DoktordurTuğrul Şahin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTuğrul Şahin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTuğrul Şahin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,502 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır