Doktor Bilgileri

Dt. Talat Fikret Yetişik
Talat Fikret Yetişik (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Talat Fikret Yetişik (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Talat Fikret Yetişik hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Talat Fikret Yetişik iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Talat Fikret Yetişik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Talat Fikret Yetişik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Talat Fikret Yetişik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Talat Fikret Yetişik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Talat Fikret Yetişik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Talat,  Fikret,  Yetişik,   ÇorumTalat Fikret Yetişik Muayene ÜcretiTalat Fikret Yetişik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTalat Fikret Yetişik Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTalat Fikret Yetişik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTalat Fikret Yetişik Hakkında BilgiYorumlarTalat Fikret Yetişik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTalat Fikret Yetişik HakkındaTalat Fikret Yetişik Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTalat Fikret Yetişik ÖzgeçmişiTalat Fikret Yetişik RandevuTalat Fikret Yetişik MuayenehaneTalat Fikret Yetişik Muayene ÜcretiTalat Fikret Yetişik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTalat Fikret Yetişik BulGetirTalat Fikret Yetişik NeredeCep NoTalat Fikret Yetişik UzmanıTalat Fikret Yetişik Özel MuayeneTalat Fikret Yetişik NumarasıTalat Fikret Yetişik Nerede ÇalışıyorTalat Fikret Yetişik GörevliUzmanlıkAileTalat Fikret Yetişik ŞikayetTalat Fikret Yetişik ÖneriTalat Fikret Yetişik EleştiriHastalıklarıYorumlarTalat Fikret Yetişik KimdirSekreterHemşireTalat Fikret Yetişik Yeni BilgileriTalat Fikret Yetişik Hakkında BilgiCerrahHekimTalat Fikret Yetişik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTalat Fikret Yetişik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTalat Fikret Yetişik Doğum TarihiİrtibatTalat Fikret Yetişik Tedavi OlanlarSağlıkTalat Fikret Yetişik ÖzgeçmişTalat Fikret Yetişik BiyografiCerrahisiTalat Fikret Yetişik DoktordurTalat Fikret Yetişik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTalat Fikret Yetişik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTalat Fikret Yetişik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,486 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır