Doktor Bilgileri

Dt. Sevda PehlivanlI
Sevda Pehlivanlı (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sevda Pehlivanlı (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Sevda Pehlivanlı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Sevda Pehlivanlı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sevda Pehlivanlı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sevda Pehlivanlı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sevda Pehlivanlı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sevda Pehlivanlı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sevda Pehlivanlı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Sevda,  Pehlivanlı,   ÇorumSevda Pehlivanlı Muayene ÜcretiSevda Pehlivanlı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSevda Pehlivanlı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSevda Pehlivanlı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSevda Pehlivanlı Hakkında BilgiYorumlarSevda Pehlivanlı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSevda Pehlivanlı HakkındaSevda Pehlivanlı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSevda Pehlivanlı ÖzgeçmişiSevda Pehlivanlı RandevuSevda Pehlivanlı MuayenehaneSevda Pehlivanlı Muayene ÜcretiSevda Pehlivanlı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSevda Pehlivanlı BulGetirSevda Pehlivanlı NeredeCep NoSevda Pehlivanlı UzmanıSevda Pehlivanlı Özel MuayeneSevda Pehlivanlı NumarasıSevda Pehlivanlı Nerede ÇalışıyorSevda Pehlivanlı GörevliUzmanlıkAileSevda Pehlivanlı ŞikayetSevda Pehlivanlı ÖneriSevda Pehlivanlı EleştiriHastalıklarıYorumlarSevda Pehlivanlı KimdirSekreterHemşireSevda Pehlivanlı Yeni BilgileriSevda Pehlivanlı Hakkında BilgiCerrahHekimSevda Pehlivanlı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSevda Pehlivanlı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSevda Pehlivanlı Doğum TarihiİrtibatSevda Pehlivanlı Tedavi OlanlarSağlıkSevda Pehlivanlı ÖzgeçmişSevda Pehlivanlı BiyografiCerrahisiSevda Pehlivanlı DoktordurSevda Pehlivanlı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSevda Pehlivanlı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSevda Pehlivanlı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,383 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır