Doktor Bilgileri

Dt. Murat Kahraman
Murat Kahraman (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Murat Kahraman (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Murat Kahraman hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Murat Kahraman iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Murat Kahraman ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Murat Kahraman ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Murat Kahraman ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Murat Kahraman ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Murat Kahraman ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Murat,  Kahraman,   ÇorumMurat Kahraman Muayene ÜcretiMurat Kahraman Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMurat Kahraman Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMurat Kahraman ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMurat Kahraman Hakkında BilgiYorumlarMurat Kahraman KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMurat Kahraman HakkındaMurat Kahraman Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMurat Kahraman ÖzgeçmişiMurat Kahraman RandevuMurat Kahraman MuayenehaneMurat Kahraman Muayene ÜcretiMurat Kahraman ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMurat Kahraman BulGetirMurat Kahraman NeredeCep NoMurat Kahraman UzmanıMurat Kahraman Özel MuayeneMurat Kahraman NumarasıMurat Kahraman Nerede ÇalışıyorMurat Kahraman GörevliUzmanlıkAileMurat Kahraman ŞikayetMurat Kahraman ÖneriMurat Kahraman EleştiriHastalıklarıYorumlarMurat Kahraman KimdirSekreterHemşireMurat Kahraman Yeni BilgileriMurat Kahraman Hakkında BilgiCerrahHekimMurat Kahraman AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMurat Kahraman TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMurat Kahraman Doğum TarihiİrtibatMurat Kahraman Tedavi OlanlarSağlıkMurat Kahraman ÖzgeçmişMurat Kahraman BiyografiCerrahisiMurat Kahraman DoktordurMurat Kahraman Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMurat Kahraman TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMurat Kahraman Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 90,064 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır