Doktor Bilgileri

Dt. Mehmed Erenalp Temirtekin
Mehmed Erenalp Temirtekin (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Mehmed Erenalp Temirtekin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Mehmed Erenalp Temirtekin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmed Erenalp Temirtekin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Mehmed,  Erenalp,  Temirtekin,   ÇorumMehmed Erenalp Temirtekin Muayene ÜcretiMehmed Erenalp Temirtekin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmed Erenalp Temirtekin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmed Erenalp Temirtekin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmed Erenalp Temirtekin Hakkında BilgiYorumlarMehmed Erenalp Temirtekin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmed Erenalp Temirtekin HakkındaMehmed Erenalp Temirtekin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmed Erenalp Temirtekin ÖzgeçmişiMehmed Erenalp Temirtekin RandevuMehmed Erenalp Temirtekin MuayenehaneMehmed Erenalp Temirtekin Muayene ÜcretiMehmed Erenalp Temirtekin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmed Erenalp Temirtekin BulGetirMehmed Erenalp Temirtekin NeredeCep NoMehmed Erenalp Temirtekin UzmanıMehmed Erenalp Temirtekin Özel MuayeneMehmed Erenalp Temirtekin NumarasıMehmed Erenalp Temirtekin Nerede ÇalışıyorMehmed Erenalp Temirtekin GörevliUzmanlıkAileMehmed Erenalp Temirtekin ŞikayetMehmed Erenalp Temirtekin ÖneriMehmed Erenalp Temirtekin EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmed Erenalp Temirtekin KimdirSekreterHemşireMehmed Erenalp Temirtekin Yeni BilgileriMehmed Erenalp Temirtekin Hakkında BilgiCerrahHekimMehmed Erenalp Temirtekin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmed Erenalp Temirtekin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmed Erenalp Temirtekin Doğum TarihiİrtibatMehmed Erenalp Temirtekin Tedavi OlanlarSağlıkMehmed Erenalp Temirtekin ÖzgeçmişMehmed Erenalp Temirtekin BiyografiCerrahisiMehmed Erenalp Temirtekin DoktordurMehmed Erenalp Temirtekin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmed Erenalp Temirtekin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmed Erenalp Temirtekin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 74,727 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır