Doktor Bilgileri

Dt. İhsan MalatyalI
İhsan Malatyalı (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İhsan Malatyalı (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İhsan Malatyalı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İhsan Malatyalı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İhsan Malatyalı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İhsan Malatyalı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İhsan Malatyalı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İhsan Malatyalı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İhsan Malatyalı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İhsan,  Malatyalı,   Çorumİhsan Malatyalı Muayene Ücretiİhsan Malatyalı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİhsan Malatyalı Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİhsan Malatyalı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİhsan Malatyalı Hakkında BilgiYorumlarİhsan Malatyalı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİhsan Malatyalı Hakkındaİhsan Malatyalı Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİhsan Malatyalı Özgeçmişiİhsan Malatyalı Randevuİhsan Malatyalı Muayenehaneİhsan Malatyalı Muayene Ücretiİhsan Malatyalı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİhsan Malatyalı BulGetirİhsan Malatyalı NeredeCep Noİhsan Malatyalı Uzmanıİhsan Malatyalı Özel Muayeneİhsan Malatyalı Numarasıİhsan Malatyalı Nerede Çalışıyorİhsan Malatyalı GörevliUzmanlıkAileİhsan Malatyalı Şikayetİhsan Malatyalı Öneriİhsan Malatyalı EleştiriHastalıklarıYorumlarİhsan Malatyalı KimdirSekreterHemşireİhsan Malatyalı Yeni Bilgileriİhsan Malatyalı Hakkında BilgiCerrahHekimİhsan Malatyalı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİhsan Malatyalı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİhsan Malatyalı Doğum Tarihiİrtibatİhsan Malatyalı Tedavi OlanlarSağlıkİhsan Malatyalı Özgeçmişİhsan Malatyalı BiyografiCerrahisiİhsan Malatyalı Doktordurİhsan Malatyalı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİhsan Malatyalı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİhsan Malatyalı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,143 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır