Doktor Bilgileri

Dt. Fikret Özgür Çoşkun
Fikret Özgür Çoşkun (Çorum Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fikret Özgür Çoşkun (Çorum Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Fikret Özgür Çoşkun hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Fikret Özgür Çoşkun iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fikret Özgür Çoşkun ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fikret Özgür Çoşkun ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fikret Özgür Çoşkun ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fikret Özgür Çoşkun ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fikret Özgür Çoşkun ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Fikret,  Özgür,  Çoşkun,   ÇorumFikret Özgür Çoşkun Muayene ÜcretiFikret Özgür Çoşkun Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFikret Özgür Çoşkun Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFikret Özgür Çoşkun ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFikret Özgür Çoşkun Hakkında BilgiYorumlarFikret Özgür Çoşkun KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFikret Özgür Çoşkun HakkındaFikret Özgür Çoşkun Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFikret Özgür Çoşkun ÖzgeçmişiFikret Özgür Çoşkun RandevuFikret Özgür Çoşkun MuayenehaneFikret Özgür Çoşkun Muayene ÜcretiFikret Özgür Çoşkun ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFikret Özgür Çoşkun BulGetirFikret Özgür Çoşkun NeredeCep NoFikret Özgür Çoşkun UzmanıFikret Özgür Çoşkun Özel MuayeneFikret Özgür Çoşkun NumarasıFikret Özgür Çoşkun Nerede ÇalışıyorFikret Özgür Çoşkun GörevliUzmanlıkAileFikret Özgür Çoşkun ŞikayetFikret Özgür Çoşkun ÖneriFikret Özgür Çoşkun EleştiriHastalıklarıYorumlarFikret Özgür Çoşkun KimdirSekreterHemşireFikret Özgür Çoşkun Yeni BilgileriFikret Özgür Çoşkun Hakkında BilgiCerrahHekimFikret Özgür Çoşkun AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFikret Özgür Çoşkun TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFikret Özgür Çoşkun Doğum TarihiİrtibatFikret Özgür Çoşkun Tedavi OlanlarSağlıkFikret Özgür Çoşkun ÖzgeçmişFikret Özgür Çoşkun BiyografiCerrahisiFikret Özgür Çoşkun DoktordurFikret Özgür Çoşkun Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFikret Özgür Çoşkun TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFikret Özgür Çoşkun Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Çorum / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,085 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır